+31 118 635 511 info@herstaco.com

Team Herstaco

Bij Herstaco, één van de grootste leveranciers van 1e keus en 2e keus stalen buizen binnen Europa, staat een ervaren, vakkundig en gedreven team voor u klaar. Herstaco denkt graag mee, heeft ijzersterke offertes en brengt uw opdracht tot een goed einde.

Korte lijnen zijn kenmerkend voor Herstaco. Ervaren en betrokken medewerkers, met kennis van zaken en die ook uw taal spreken, staan voor u klaar. Hieronder een overzicht van de medewerkers van Herstaco:

Directie:

Algemeen directeur:
Paul Hermsen paul@herstaco.com

Adjunct directeur Financiën:
Arno de Ruijter arno@herstaco.com

Adjunct directeur Verkoop:
Martijn Hermsen martijn@herstaco.com

Verkoop:

Martijn Hermsen martijn@herstaco.com
Telefoon: +31 118 635 511

Michiel Hermsen michiel@herstaco.com
Telefoon: +31 118 635 511

Inkoop:

Mario Tamboer mario@herstaco.com
Telefoon: +31 118 635 511

Administratie:

Richard de Waard richard@herstaco.com
Telefoon: +31 118 635 511

Herstaco B.V. is een familiebedrijf en gespecialiseerd in het leveren van 1e keus en 2e keus stalen buizen met een uitwendige diameter van 168 – 2.500 mm, in verschillende wanddikten en uitvoeringen